STRONA GŁÓWNA       O MNIE 

Witajcie Kochani!
Dzisiaj jest wielki dzień! Szara Myszka w końcu zebrała się w sobie i postanowiła wystukać swoimi łapkami pierwszy wpis na szara-myszka.pl! Mam nadzieję, że wpisów z czasem będzie coraz więcej że przypadną Wam do gustu :) 

Swój pierwszy wpis chciałam poświęcić kosmetykowi, który ma dla mnie ogromne znaczenie i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wystarczy, że zniknie z zasięgu mojego wzroku i wpadam w panikę. Używam go od lat i nic nie jest w stanie go zastąpić. O jaki cudowny kosmetyk chodzi?

Przedstawiam Wam krem Nivea :D! Moja przygoda z tym kremem rozpoczęła się w dzieciństwie, gdy zaczęłam natrętnie oblizywać usta. Pod linią ust moja skóra stała się spierzchnięta, sucha i zaczerwieniona. Moja mama poleciała do sklepu i przyniosła mi krem Nivea w tubce (w tamtych czasach był sprzedawany jeszcze w tej formie). Posmarowałam usta i obszar pod nimi kremem i poczułam straszną ulgę. Od tamtej pory krem Nivea jest ze mną, ponieważ nawyk oblizywania ust został i już chyba będzie moim natręctwem do końca życia. Spierzchnięta skóra nie dokucza mi dopóki mam przy sobie krem.

Do czego jeszcze używam kremu Nivea? Ten krem świetnie sprawdza się u mnie jako nocny krem na buzię. Żaden krem tak dobrze nie nawilża twarzy. Nie powoduje wyprysków. Twarz się po nim świeci, ale nie ma to znaczenia przy kremie na noc. Krem na noc ma porządnie odżywić skórę i przygotować ją na następny dzień a nie ją matowić. Krem Nivea doskonale działa również na oparzenia posłoneczne i ogólnie na mocniej opalone partie ciała i twarzy. Daje przyjemne uczucie chłodu i nie powoduje pieczenia. Czasami mieszam krem do twarzy lub pod oczy z odrobiną kremu Nivea co ułatwia mi rozprowadzenie podkładu i korektora. Kremy do twarzy na dzień nie zawsze dają tyle nawilżenia, żeby podkład czy korektor rozprowadzał się równo, gładko i przyjemnie.

Krem Nivea polecam wszytskim! Jest multi zadaniowy i doskonale nawilża skórę. W moim przypadku służy jako najlepsze nawilżenie ust na całym świecie (smaruję nim usta co chwilę przez co używanie szminek i błyszczyków nie ma sensu, ale to już inna historia). Nic nie jest w stanie go zastąpić. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :) !
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      04.04.2017
Kreator stron internetowych - strona bez programowania